Líšeň Open 2014
Daves Cup 16. Ročník (2014)
Líšeň Open 2013
Daves Cup 15. Ročník (2013)
Líšeň Open 2012
Daves Cup 14. Ročník (2012)
Líšeň Open 2011
Daves Cup 13. Ročník (2011)
Daves Cup 12. Ročník (2010)
Líšeň Open 2009
Daves Cup 11. Ročník (2009)
Líšeň Open 2008
Daves Cup 10. Ročník (2008)
Líšeň Open 2007
Daves Cup 9. Ročník (2007)
Propozice (pdf, Word)
Pozvánka (html, pdf)
Líšeň Open 2006
Daves Cup 8. Ročník (2006)
Daves Cup 7. Ročník (2005)
Daves Cup 6. Ročník (2004)
Daves Cup 5. Ročník (2003)
Daves Cup 4. Ročník (2002)
Daves Cup 3. Ročník (2001)
Daves Cup 2. Ročník (2000)
Daves Cup 1. Ročník (1999)
 

DAVE´s cup 2003 - Výsledky skupin

8.00 - 10.15
Skupina A FC Krach Spanilá jízda Orel Šitbořice Sporting Skóre Body Pořadí
FC Krach DA 2 : 0 6 : 1 7 : 1 15 : 2 9 1.
Spanilá jízda 0 : 2 VE´s 5 : 1 4 : 0 9 : 3 6 2.
Orel Šitbořice 1 : 6 1 : 5 cup 1 : 3 3 : 14 0 4.
Sporting 1 : 7 0 : 4 3 : 1 2003 4 : 12 3 3.

10.15 - 12.30
Skupina B SK Líšeň A Orel St. Lískovec Spolstav Rosice Sokolnice Saňaři Skóre Body Pořadí
SK Líšeň A DA 6 : 0 7 : 0 5 : 0 18 : 0 9 1.
Orel St. Lískovec 0 : 6 VE´s 6 : 4 1 : 3 7 : 13 3 3.
Spolstav Rosice 0 : 7 4 : 6 cup 1 : 4 5 : 17 0 4.
Sokolnice Saňaři 0 : 5 3 : 1 4 : 1 2003 7 : 7 6 2.

12.30 - 14.45
Skupina C Slovan Brno Panama boys Ejčovy chlapy BB Press Skóre Body Pořadí
Slovan Brno DA 6 : 3 6 : 0 4 : 1 16 : 4 9 1.
Panama boys 3 : 6 VE´s 5 : 1 4 : 2 12 : 9 6 2.
Ejčovy chlapy 0 : 6 1 : 5 cup 2 : 1 3 : 12 3 4.
BB Press 1 : 4 2 : 4 1 : 2 2003 4 : 10 0 3.

14.45 - 17.00
Skupina D Apollo SOŠ OOM Schalke 2001 FC Černovice Skóre Body Pořadí
Apollo DA 1 : 1 8 : 2 3 : 3 12 : 6 5 2.
SOŠ OOM 1 : 1 VE´s 8 : 2 5 : 5 14 : 8 5 1.
Schalke 2001 2 : 8 2 : 8 cup 1 : 4 5 : 20 0 4.
FC Černovice 3 : 3 5 : 5 4 : 1 2003 12 : 9 5 3.

17.00 - 19.15
Skupina E Jonáš Santon Tvarožná Psychotip Brno Rumíci Skóre Body Pořadí
Jonáš DA 5 : 2 6 : 2 9 : 2 20 : 6 9 1.
Santon Tvarožná 2 : 5 VE´s 9 : 2 2 : 3 14 : 10 3 3.
Psychotip Brno 2 : 6 2 : 9 cup 1 : 4 5 : 19 0 4.
Rumíci 2 : 9 3 : 2 4 : 1 2003 9 : 12 6 2.

19.15 - 21.30
Skupina F Insta S.E.N. Amira Pegas Skóre Body Pořadí
Insta DA 1 : 0 2 : 2 3 : 0 6 : 2 7 1.
S.E.N. 0 : 1 VE´s 2 : 3 1 : 2 3 : 5 0 4.
Amira 2 : 2 3 : 2 cup 2 : 4 7 : 8 4 3.
Pegas 0 : 3 2 : 1 4 : 2 2003 6 : 6 6 2.

8.00 - 10.15
Skupina G Q.P. Chrlice SK Líšeň B Blue Flames Galatasaray Skóre Body Pořadí
Q.P. Chrlice DA 3 : 2 4 : 2 12 : 2 19 : 6 9 1.
SK Líšeň B 2 :3 VE´s 2 : 1 8 : 0 12 : 4 6 2.
Blue Flames 2 : 4 1 : 2 cup 7 : 2 10 : 8 3 3.
Galatasaray 2 : 12 0 : 8 2 : 7 2003 4 : 27 0 4.

10.15 - 12.30
Skupina H Květnice Chlupovi pozůstalí Ceto C Bystrovany Skóre Body Pořadí
Květnice DA 0 : 2 7 : 0 0 : 2 7 : 4 3 3.
Chlupovi pozůstalí 2 : 0 VE´s 6 : 2 2 : 4 10 : 6 6 2.
Ceto C 0 : 7 2 : 6 cup 1 : 3 3 : 17 0 4.
Bystrovany 2 : 0 4 :2 3 : 1 2003 9 : 3 9 1.
.::. (C) 2001 - 2018 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.208