2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2009/2010 - heslo
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2006/2007 - heslo
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2003/2004 - heslo:
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000

Potence SK Líšeň – sezóna 2005









Áčko





















Hráči












Brankáři








GólůŽKČKZápasůGolů na zápasNahrávkyPlusMINUSPLUSBodyPrůměr


GólůŽKČKZápasůGolů na zápasZákrokůÚspěšnost
1.Dada2410300.814273265953.17
1.Libor4940271.8134387.5
2.Vojta2030300.6715423877943.13
2.Dave80032.673782.22
3.Honza2100300.76242451752.5









4.Jacek130021.50.67332353632.93









5.Mudrc1330280.4613212547612.18









6.Golden340290.112624077551.9









7.Mlaďoch92026.750.3413242546521.94









8.Maďar111026.750.418222441471.76









9.Michal00030064620.67









10.Dave10030.33013210.33









11.Zdenál000100010-1-1










Libor1



2






































Celkem116140303.8790







5740301.9

























Béčko





















Hráči












Brankáři








GólůŽKČKZápasůGolů na zápasNahrávkyPlusMINUSPLUSBodyPrůměr


GólůŽKČKZápasůGolů na zápasZákrokůÚspěšnost
1.Mudrc162019.750.8113123941472.38
1.Libor70041.753282.05
2.Dada181017.551.032112531442.51
2.Roman6001.93.162379.31
3.Mlaďoch124026.250.4610284450401.52
3.Dave5600183.1120578.54
4.Vojta1010180.566162532331.83
4.Tomas400141071.43
5.Zdenál510200.257243136221.1
5.Atlet110033.672569.44
6.Tomas60125.250.244365146110.44









7.-8.Dave21070.2926610101.43










Jacek31090.335111919111.22









9.-10.Michal40021.750.182182324110.51










Honza11040.25043541









11.Golden10040.25055630.75









12.Maďar10040.25125420.5









13.Hudy10040.250485-1-0.25









14.Lebda320260.124113518-7-0.27









15.Atlet000300292-7-2.33









16.Máčka100110.0914266-17-1.55










Nesva0000,050000000

































Celkem84141302.857







8400302.8

.::. (C) 2001 - 2018 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.208