2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2009/2010 - heslo
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2006/2007 - heslo
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2003/2004 - heslo:
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000

Potence SK Líšeň – jaro 2005









Áčko





















Hráči












Brankáři








GólůŽKČKZápasůGolů na zápasNahrávkyPlusMINUSPLUSBodyPrůměr


GólůŽKČKZápasůGolů na zápasZákrokůÚspěšnost
1.Vojta1410150.935211940543.6
1.Libor2430141.7116086.96
2.Honza1200150.83161031483.2
2.Dave400141477.78
3.Dada810150.539151732402.67









4.Golden220140.146331541362.57









5.-6.Jacek600130.464211631312.38










Mudrc620150.47121325312.07









7.Maďar70014.250.49681521261.82









8.Mlaďoch31011.750.2638614171.45









9.Michal00030064620.67









10.Dave10011003100









11.Zdenál000100010-1-1










Libor1



2





























































Celkem607015445







2830151.87

























Béčko





















Hráči












Brankáři








GólůŽKČKZápasůGolů na zápasNahrávkyPlusMINUSPLUSBodyPrůměr


GólůŽKČKZápasůGolů na zápasZákrokůÚspěšnost
1.Mudrc1110101.1871926373.7
1.Libor70041.753282.05
2.Mlaďoch72012.750.559152131332.59
2.Roman6001.93.162379.31
3.Dada8009.050.8825715262.87
3.Dave260092.899578.51
4.Vojta61090.673111720182









5.-6.Jacek31090.335111919111.22










Dave21060.332438111.83









7.-8.Michal30013.750.22113161780.58










Zdenál21080.2545111181









9.Tomas100110.09119192150.45









10.-11.Golden10040.25055630.75










Lebda310150.228181330.2









12.Máčka00010010111









13.Nesva0000,050000000
























































Celkem4780153.1337







3900152.6

.::. (C) 2001 - 2018 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.208