2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2009/2010 - heslo
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2006/2007 - heslo
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2003/2004 - heslo:
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000

Potence SK Líšeň – sezóna 2003/2004







Áčko





















Hráči












Brankáři








GólůŽKČKZápasůGolů na zápasNahrávkyPlusMINUSPLUSBodyPrůměr


GólůŽKČKZápasůGolů na zápasZákrokůÚspěšnost
1.Mlaďoch171025.60.6613312861803.13
1.Dada0000.0201100
2.Dada2300290.796323461792.72
2.Libor71051.46790.54
3.Vojta2020270.7410343664782.89
3.Dave530220.52.5923781.72
4.Jacek1520290.528474270662.28
4.Tomas9002.983.023880.85
5.Golden731270.2610515268401.48
5.Zdenál4000.58763.64
6.Maďar102014.50.694192133362.48









7.Mudrc80016.550.4811103029261.57









8.Hondzik42090.4418161360.67









9.Tomas00020051542









10.Sádlík00020020221









11.Dave0000.20000000









12.Michal000200232-1-0.5









13.-14.Hůdy010200242-2-1










Guláš000401374-2-0.5









15.Zdenál0119.25006136-7-0.76










Celkem104142283.7164







7312282.61

























Béčko





















Hráči












Brankáři








GólůŽKČKZápasůGolů na zápasNahrávkyPlusMINUSPLUSBodyPrůměr


GólůŽKČKZápasůGolů na zápasZákrokůÚspěšnost
1.Dada152017.80.847132435482.7
1.Dave6520262.527180.65
2.Mudrc131015.850.82832024382.4
2.Mlaďoch111025.51862.07
3.Mlaďoch50013.750.369141928282.04









4.Zdenál60022.30.273202329210.94









5.Vojta71190.783102120161.78









6.Pepa620130.462122220120.92









7.-8.Tomas700230.3332514280.35










Golden200110.18313171880.73









9.Atlet10080.13116151860.75









10.-11.Máčka600150.4210271850.33










Hondzik11020.5020352.5









12.Dave1000.1100001330









13Jacek320120.25215262020.17









14.-15.Lebda30060.525171010.17










Petr10030.33046510.33









16Hůdy21015.750.13111191400









17.-18.Peťa Dodna0003.2500131-2-0.62










Michal00090191310-2-0.22










Celkem79101282.8246







7630282.71

.::. (C) 2001 - 2018 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.208