Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : AB Střelice - 3:1, odehráno před 4 dny - detail.
26.03.2023 [Dafi]
Dnes nás čekal tým AB Střelice, který byl v tabulce na tom o jedno místo lépe než my. Zároveň jsme chtěli potvrdit bodový zisk z minulého kola, zejména pokud nás v dalších dvou kolech čekají týmy z čela tabulky. Úvod zápasu by z obou stran opatrný. Nikdo nechtěl udělat chybu, ale přesto byly šance na otevření skóre na obou stranách. Na naší straně jich bylo o něco více, jenže v koncovce se opravdu trápíme. Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v zodpovědném výkonu a věřili jsme, že se některá z našich šancí ujme. Nemuseli jsme čekat dlouho, když Honza zpracoval míč na hrušce, a sice na dlouhou nohu přihrál Rosťovi, který se střelou bodlem prosadil (1:0). První branka odstartovala chvílemi hru na horu a dolu. Tento úsek jsme zakončili brankou Veliho na 2:0. Mohli jsme přidat i několik dalších brankových pojistek, jenže ne a ne se prosadit. Litovat mohli Ivo, Jacek nebo Honza. Soupeř sáhl pět minut před koncem k power-play, kterou se štěstím a přispěním Dafiho využil ke snížení na 2:1. Když pak soupeř pokračoval v power-play, tak se k míči dostal Veli, který svojí druhou brankou zvýšil na 3:1. Tento stav jsme si v klidu kontrolovali do konce zápasu, který nám přinesl důležité tři body do tabulky. Příští týden nás čeká zápas s Wodowou a snad se sejdeme co v možná nejsilnější sestavě, i když už o některých omluvenkách víme.
19.03.2023 [Dafi]
Po dvoutýdenní pauze náš čekal další zápas v OP Brno-město a soupeř byl celkem známy, tzn. Atlantis. Do zápasu naskočil i Dada s Martinem, což znamenalo premiéru s historii SK Líšeň futsal. Soupeř měl sice na střídání jen jednoho hráče, ale my věděli, že to naopak zvyšuje pro nás obtížnost nepodcenit situaci. My měli dokonce na střídačce v záloze připraveného Segala a na tribuně dokonce i Jacka. Jako první jsme se prosadili mi po velmi pěkné akci Iva s Honzou, kdy série narážeček skončila brankou na 1:0. Pak se prosadil Dada, který zakončil úsilí syna Martina (2:0). Tento stav nás mohl uklidnit a měli jsme několik dalších šancí, ale vychytal nás golman soupeře nebo jsme netrefili brankové zařízení. Soupeř začal šetřit síly a přešel do power-play, kterou se štěstím využil ke snížení na 2:1. Do poločasu ovšem zajisti naše dvoubrankové vedení Vojta, který vypíchl chybnou soupeřovu rozehrávku. V poločase byla na střídačce spokojenost, ale věděli jsme, že vyhráno nemáme. Hraje se 2x25 min. a my byly jen v poločase, a už dříve jsme si dokázali situaci zkomplikovat sami (např. se Sokolnicemi). Důležitá byla snaha podržet míč a zbytečně se ho nezbavovat a tento pokyn jsme dodržovali přesně, což přineslo několik šancí, ale branky jsme se dočkali až po důrazu Veliho (4:1). Když pak snahu soupeře o power-play potrestal Martin, aby střelecky dorovnal Dadu, tak skóre 5:1 nám vlilo klid na futsalky. Přesto soupeř hrál power-play dále a dočkal se další branky, když přihrávka prošla mezi nohama Veliho na nepokrytého hráče soupeře (5:2). Závěrečnou tečku za dnešním zápase, pak dal Vojta svojí druhou brankou, který uzavřel skóre na 6:2. Zajistili jsme si sice do tabulky velmi důležité tři body, ale příští týden nás čeká velmi silný soupeř AB Střelice, který je sestaven z hráčů velkého fotbalu, což je styl, který nám úplně nesedí. S bojovností a nasazením jsme si však už dokázali, že hrát se dá s každým.
Google Kalendář SKL
Vojta: Jak už to tak ve sportu chodí, ne vždy prohraje ten horší. Stejně tak to dopadlo na posledním trenále, kdy s obrovskou dávkou smůly prohrál soutěž o největšího smolíka dozadu Vojta. Na posledním místě však nezůstal sám a podpořil jej tam ještě i stejného skóre dosáhnuvší Michal. Ten tam ovšem narozdíl od Vojty skončil zaslouženě.
Nových za 24 hod: 0
Výsledky předchozí ankety
Co o prázdninách?
alternativní sportovní aktivity
12859%

nějaký turnaj
5626%

futsalový klid a lenošení
3416%

.::. (C) 2001 - 2023 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.234 - SKL