Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Eliška - 2:4, odehráno včera - detail.
16.11.2019 [Dafi]
V dnešním zápase s Eliškou jsme nenavázali na výkony z předchozích zápasů. Už od úvodu jsme hráli zakřiknutě a nedůrazně. Když k tomu přidáme absenci pohybu, tak vlastně jediným pozitivem prospaného úvodu bylo, že jsme prohrávali jen 1:0. Nutno říci, že soupeř měl opravdu velké šance. Po deseti minutách jsme se trochu probrali a hned se nám podařilo vyrovnat, když se Honza otočil okolo obránce (1:1). Přesto měl náš výkon velké rezervy hlavně v nasazení a důrazu. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, což bylo oceněno brankou Iva na 2:1, jenže pojistka z naší strany nepřišla. Toho jsme litovali po tečované střele soupeře a vyrovnávací brance na 2:2. Mělo být ještě hůř, když soupeř opět otočil skóre po zaváhání v obraně (2:3). Snažili jsme se o vyrovnání, ale koncovka je naší opravdovou slabinou a potřebujeme velké množství šancí na vstřelení branky. Vrcholem pak byly zmatky v power-play a branka na 2:4. Na tento zápas bychom měli asi, co nejdříve zapomenou, jenže to bude těžké, protože děláme elementární chyby v rozehrávce, střídaní, apod. Toto by se opravdu stávat nemělo neb zkušeností bychom měli míti dost! Do nedělního zápasu s Gladiatory máme o čem přemýšlet a hlavně na čem pracovat.
09.11.2019 [Dafi]
V sobotním poledni nás čekal zápas s týmem Atlantis, kde jsme chtěli bodově navázat na poslední zápas. Vojta opět vydal jasné předzápasové pokyny, ale ty se nám prvních deset minut nedařilo naplňovat. Hráli jsme opatrně a už ustrašeně bez pohybu. Jelikož i soupeř byl na tom obdobně, tak se většina hry odehrávala kolem poloviny hřiště. Stále více bylo jasnější, že kdo se první brankově prosadí, tak se dostane na koně. To se povedlo nám, když nástřel Iva na zadní tyč zapadl za zadní tyč (1:0). Soupeř musel dohánět, což znamenalo více otevřenou obranu pro naše hráče a i šance na vstřelení další branky. Jenže ta naše produktivita je špatná a z mnoha šancí se ujala jen Červova střela pod břevno. Poločasové vedení 2:0 bylo zasloužené, ale nesmělo nás uchlácholit. Pořad jsme museli hrát pozorně v obraně, zejména když soupeř velmi často přecházel do power-play. Při ní sice držel míč, ale více než 2 až 3 nebezpečné závary se mu vytvořit nepodařilo. My jsme hráli na brejky, ale výsledkem byla jen Jackova tyč. Uklidnění přinesla až branka Veliho, který vypíchnul míč a s přehledem zakončil brankou na 3:0. Do konce zápasu bylo ještě 10 perných minut. Soupeř se dostal do hry brankou z přímého kopu, kdy tečovaný míč propadl do sítě (3:1). Soupeř ještě více zintenzivnil tlak a hru v power-play, jenže i tentokráte jsme našli odpověď brankou Honzy (4:1). Poslední dvě minuty soupeř už jen dohrával a my si vypracovali min. ještě další dvě 100% šance, které ale změnu skóre neznamenaly. Nyní se už pomalu musíme připravovat na další sobotu a zápas. Je jasné, že žádný zápas nebude lehký a body nebudou zadarmo.
03.11.2019 [Dafi]
V zápase s Wodowou jsme chtěli bodovat a nejlépe vyhrát, tak zněl jeden ze základních pokynů od Vojty před zápasem. Zápas jsme začali velmi opatrně, což byla voda na soupeřův mlýn. Ten sem tam v průběhu zápasu přecházel do power-play. Dlouho ne a ne vystřelit na branku, což změnil signál z rohu a hned první střelou mezi tyče jsme se ujali vedení 1:0 (Vojta). Naše radost netrvala dlouho, protože do půl minuty po rohu soupeře jsme inkasovali vyrovnávací branku (1:1). To nebylo bohužel vše, když další zaváhání v obraně přišlo otočku ve skóre (1:2). Přesto nás to nepoložilo a podařilo se nám po individuální akci Jacka vyrovnat na 2:2, když Jacek umyl obránce a i brankaře. Poločas skončil remízou. Vojta nabádal v přestávce k pozornosti, bojovnosti, nasazení a hlavně k pohybu. Jenže ani ne do minuty zaváhal Maďar, a soupeř až na čtvrtý pokus opět vedl (2:3). Do konce zápasu bylo hodně času a zásadní bylo nepanikařit, jak se nám to už párkrát stalo. Zejména, když se Honzovi podařilo konečně tvrdší střelou trefit prostor branky a my srovnali na 3:3. Do konce zápasu zbývalo více jak deset minut a bylo zřejmé, že může rozhodnout jedna jediná branka o dělbě bodů. Té jsme se dočkali cca 8 minut před koncem, když se podruhé v zápase prosadil Jacek (4:3). V závěru jsme čelili power-play soupeře, kterou jsme úspěšně přestáli a mohli se radovat z výhry.