Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Wodowa - 1:3, odehráno před 2 dny - detail.
17.03.2019 [Dafi]
V zápase s Wodowou jsme navázali na rozpačitý výkon z posledního zápasu, kde jsem se radovali z 3 bodů, tak dneska jsem odjížděli bez bodu. První poločas ještě vypadal nadějně. Vypracovali jsme si nějaké šance, ale jako první se radoval soupeř po chybě Vojty (0:1). Neprohrávali jsme dlouho, když se štěstím prosadil Honza (1:1). Ke konci poločasu už začal více a více prosazovat soupeř a v tomto pokračovali ve druhém poločase. My jsme nebyli schopni podržet balón a hlavně nám chyběl pohyb. Druhý poločas bylo vlastně jen čekání na to, jestli se soupeř prosadí v koncovce. Po mnoha šancích se mu to povedlo pět minut před koncem (1:2). Je škoda, že to bylo zbytečné ztrátě při naší rozehrávce. Na zvrat už nebylo sil, a když soupeř přidal pojistku na 1:3, tak nebylo o co hrát. Snad to bude po měsíční přestávce lepší, když doléčíme zranění a nemoci.
10.03.2019 [Dafi]
V zápase s R.I.P. jsme chtěli potvrdil roli favorita, ale konečný výsledek se rodil velmi těžce. Už tvorba sestavy byla zase oříškem. Ze sestavy vypadl Hynek a nakonec i Maďar nebyl úplně v ideální kondici. Přesto jsme nechtěli slevit z našich ambic. Patřil nám úvod zápasu, ale s naší koncovkou je to čím dále horší. Nejsme schopni proměnit ani ty více než 100% šance. Pak zákonitě přichází trest, když po chybě Dafi otevřel skóre a my prohrávali 1:0. Do poločasu bylo ještě hůře, když soupeř využil závar v posledních sekundách poločasu. Nám nevycházelo nic a posbírali jsme jen 2 ŽK za kecy (Vojta) a Maďar za špatné střídání. V poločase to vypadala i na výpadek Dafiho se zablokovaný zády. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a odměnou nám byla branka Iva na 1:2, která nás dostala do hry. Soupeře branka trochu zaskočila a než se stačil pořádně rozkoukat, tak bylo vyrovnáno, když se prosadil Vojta tečovanou střelou. Do konce zápasu zbývalo skoro 18 min. ve kterých se mohl zápas otočit ve prospěch jednoho nebo druhého mužstva, zejména díky nepřesnostem ve hře. Nakonec jsme se radovali my, když se po rozehrávce autu prosadil Adam F. (3:2). Do konce zápasu chybělo 5 min., když jsme si vzali time-out, ale netrvalo dlouho a soupeř nastřelil tyč. Poslední tři minuty jsme hráli proti power-play soupeře, ale ten se kromě jednoho závaru neprosadil. Naopak v posledních sekundách zápasu přidal pojistku svojí druhou brankou Adam F. (4:2). Nakonec jsme se tedy radovali z výhry 4:2, která se rodila těžce, ale je nutno si cenit bojovnosti. Příště 100% připraveni na hru, zdraví a i výkon bude lepší.
Google Kalendář SKL
Vojta: Stejně jako se na každou svini vaří voda, tak můžeme říct, že na každýho člena SKL se dostane s PIČÁKEM. Minulej týden došlo na Jacka, kterej bránil jak kretén. Včera raději nešel, jinak by určitě vyhrál zas. Ale takhle za největší idioty byli Michal s Martinem a Vojtou.