Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Pískovna - 1:0, odehráno 25.02.2024 - detail.
25.02.2024 [Dafi]
V dnešním zápase se nás čekala Pískovna, která nás už na podzim dokázala potrápit. Jedná se o tým složený ze zkušených hráčů, kteří jsou silní ve hře jeden na jednoho. Toto se potvrdilo už od prvních sekund zápasu. Soupeř měl i první velkou šanci na otevření skóre, ale tu neproměnil stejně jako my ty naše. Snad jednu z největších měl Rosťa, ale ten rozezvučel jen konstrukci branky. Nakonec se ujal roh v 11. minutě, kdy Dima našel Martina, který procedil míč mezi tyčkou a brankářem do branky (1:0). Pak se hrálo chvíli nahoru dolu, ale šance na obou stranách zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase jsme měli několik šancí na přidání pojistky, jenže naše koncovka byla dneska opravdu žalostná, a když jsme trefili prostor branky, tak byl na místě brankář soupeře. Podobné to bylo i na druhé straně, kde sem tam jako u nás selhala finální přihrávka. Soupeř se rozhodlo na posledních pět minut k power-play, ale v nic si snad jen kromě jedné střely z úhlu nic nevyprodukoval. My sice dostali Martinem míč do sítě, ale předtím byla pískána ruka. Zápas tak skončil výhrou 1:0a třemi body do tabulky. Do příštího týdne máme na čem pracovat a snad k tomu využijeme středeční trénink, který už dvakrát odpadl.
18.02.2024 [Dafi]
Dneska začala jarní část Okresního přeboru, ale my ji otevřeli podzimní dohrávkou s týmem Gladiators a následně s hodinovou přestávkou nás čekalo první jarní kolo s Madridem. Oba zápasy se dají označit z naší strany jako bojovné (před zápasem nám odpadli někteří hráči z plánované soupisky), ale s výborným výkonem obou golmanů. V prvním zápase s Gladiators si připral první zásah Dafi, ale následně jsme předvedli velmi pěknou narážečku Vojty a Honzou a Honza rozvlnil síť za brankářem soupeře. Zbytek poločasu jsme hráli pozorně v obraně, i když se okénka otevřela, tak byl na místě Dafi. Ve druhém poločase jsme už hráli trochu hůře, zejména jsme se velmi rychle zbavovali míče a sem tam jsme dokonce i soupeři namazali. Asi největší korekci měl soupeř při brejku na Dafiho, ale ten přihrávku vystihl. V poledních pěti minutách se soupeř vrhnul do power-play, kterou jsme ubránili velmi dobře, a náznaky šancí pochytal Dafi. Po závěrečném klaksonu, jsme se mohli radovat se tří bodů a vlastně i udržení podzimní neporazitelnosti. Po hodinové přestávce nás čekal Madrid a do branky naskočil Petr a nutno říci, že se nenudil. Soupeř měl sice jen jednoho hráče na střídání, a tak přistoupil skoro k celozápasové power-play. Nás jako kdyby probudila až druhé nastřelení brankové konstrukce a jednu z hrubek v rozehrávce potrestal brankou přes celé hřiště Ivo. Následně se naše sestava také zúžila po zranění Honzy a tam čekal velmi těžký poločas a půl. To že soupeř nebyl schopen překonat Petra, tak vnášelo nervozitu na futsalky soupeř, kterou dvě sekundy před poločasem brankou do prázdně opět Ivo. Do druhého poločasu zněla taktika jasně, a to snažit se podržet balón, tak abychom se zbytečně nedostávali pod tlak, včetně pokynů jak bránit rozehrávku soupeře a rohy. Bohužel jeden roh se ubránit nepodařilo a soupeř snížil na 2:1. Klid na futsalky přinesl Ivo, když završil hattrick a opět brankou do prázdné branky. Když pak po kombinaci Dimy s Maďarem zvýšil Maďar na 4:1, tak mnozí si mysleli, že je rozhodnuto. Jenže hned vzápětí po rozehrávce jsme zaspali v bránění a soupeř opět korigoval na 4:2. Pak nás podržel Petr nebo jeho dobře postavené tyče (břevna). Definitivně, asi rozhodl o osudu zápasu Vojta, který sice potrestal power-play soupeř, ale ve skluzu potom co ukličkoval obránce soupeře (5:2). Po zápase byla v kabině radost z 6 bodů, ale nyní je potřeba se hlavně uzdravit a možná rozchodit tento těžký dvojzápas na úvod jara. Příští neděli nás nečeká lehký soupeř, protože hra Pískovny nám moc nesedí.
Google Kalendář SKL
Vojta: Jak už to tak ve sportu chodí, ne vždy prohraje ten horší. Stejně tak to dopadlo na posledním trenále, kdy s obrovskou dávkou smůly prohrál soutěž o největšího smolíka dozadu Vojta. Na posledním místě však nezůstal sám a podpořil jej tam ještě i stejného skóre dosáhnuvší Michal. Ten tam ovšem narozdíl od Vojty skončil zaslouženě.
Nových za 24 hod: 0
Co očekáváte od nové sezóny 2020/2021?:
budu chodit jen fandit
chci hlavně "přežít"
chci si hlavně "udělat žízeň"
spíše zhoršení
spíše zlepšení
standardní výkony
výsledky mne nezajímají

Bylo dosaženo 100 hlasů.

Naposledy jsi hlasoval 01.03.2024 - 02:43:36, nejdříve lze hlasovat 01.03.2024 - 14:43:36
Výsledky předchozí ankety
Co o prázdninách?
alternativní sportovní aktivity
12859%

nějaký turnaj
5626%

futsalový klid a lenošení
3416%

.::. (C) 2001 - 2024 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.237 - SKL