SK Líšeň A : TJ Agrotec Hustopece - 3:6, odehráno před 4 dny - detail.
Žádný zápas SK Líšeň B za poslední měsíc - detail.
19.02.2018 [Saha]
18.02.2018 [Dafi]
V domácím zápase s prvním mužstvem tabulky z Hustopeč jsme neměli co ztratit, přesto jsme chtěli bojovat o každý bod. Snaha nám nechyběla, ale nakonec jsme se porazili sami. Hrubky, které děláme, jsou opravdu školácké. První branka prošla hladovou zdí a druhou branku jsme si dali dokonce sami. Za stavu 0:2 jsme se ještě dostali do hry po snížení Adamem, ale závěr poločasu přinesl dvě hrubky v obraně, kdy zejména ta druhá v poslední minutě byla z kategorie futsalové přípravky. Ve druhém poločase se nám podařilo nejdříve Ivem snížit na 2:4, ale po dalším darování míče soupeři bylo skóre 2:5. Honza ještě vykřesal nějakou naději necelé tři minuty před koncem Honza brankou na 3:5. Naději na powe-play však vzala za své po šestém faulu a desítce (3:6). Co na tom, že údajnému našemu faulu předcházel faul hostí, který rozhodčí neviděl….. V průběhu celého zápasu jsme si vypracovali několik dobrý šancí a pološancí, ale trápíme se v koncovce. V kombinaci s děravou obranou a produkcí individuálních chyb (až školáckých) ztrácíme body zbytečně. No, neodvažuje se ani říci, jak to bude vypadat příští týden……..bude muset hrát asi všechno co má nohy a ruce……snad se to nějak podaří složit a zápas důstojně odehrát.