Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
Žádný zápas SK Líšeň A za poslední měsíc - detail.
Žádný zápas SK Líšeň B za poslední měsíc - detail.
07.09.2018 [Dafi]
Tak za 14 dní to vypukne a odstartujeme sezónu 2018/2019 prvním soutěžním zápasem (dokonce dvojzápasem) v EMOTION Okresním přeboru Brno-město. Na podzim nás čeká celkem 11 zápasů a našimi soupeři budou postupně: Moravany, Napoleon, R.I.P., Wodowa, Stones, U Boba, West Žab, Atlantis, Eliška, Hauskrecht a Chlup. pozůstalí. V mnoha případech se jedná o staré známé týmy a čeká nás i jedno líšeňské derby.
Rozpis jednotlivých zápasů najdou hráči, ale i fanoušci v Google kalendáři. Tentokráte se nemusí za námi složitě dopravovat do Rousínova, ale všechny zápasy (až na jeden páteční – Vodova) odehrajeme v námi dobře známé hale v Maloměřicích. Co se čeká od nové sezóny a vlastně od nové soutěže? Na to jsme se zeptali vedoucího a trenéra v jedné osobě Vojty Gruse: „Po konci loňské sezóny jsme stáli na křižovatce a museli si vybrat cestu, kterou půjdeme. Tahle sezóna ukáže, jestli jsme si zvolili tu správnou, i když, ruku na srdce, na výběr jsme zrovna moc neměli. Chtěl bych věřit, že zvolením nižší soutěže se nám bude lépe dýchat, bude nás futsal víc bavit a konečně znovu dostaneme pořádný hlad po vítězstvích. Bylo by hezký, kdyby se nám podařilo chytnout začátek Okresu. Sám jsem zvědavý, jaká úroveň nás vlastně čeká. I když je jasný, že jednoduchý to nebude, doufám, že ukážeme dostatek kvality a bojovnosti, abychom atakovali nejvyšší příčky tabulky.“
Tímto bychom rádi pozvali na všechnyzápasy naše fanoušky, přátele a rodinné příslušníky. Věříme, že nebudou litovat a my se vám v zápasech odvděčíme za podporu dobrým a bojovným výkonem.
SK Líšeň Olé
23.09.2018
SK Líšeň futsal :
zahájení sezóny 2018/2019
Google Kalendář SKL
Vojta: Po dlouhé době opravdu zábavný komentář ;)))))
Nových za 24 hod: 0
Výsledky předchozí ankety
Jaká by měl být formát závěrečné 2017/2018?
je mi to jedno nejdu
8628%

jen spářka
7123%

nějaká sportovní aktivita + spářka
5217%

zápas velký fotbal + spářka
4314%

je to zbytečný
3511%

nohejbal + spářka
248%

.::. (C) 2001 - 2018 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.206