Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Madrid - 1:1, odehráno 23.09.2023 - detail.
24.09.2023 [Dafi]
V sobotu jsme otevřeli zápasem s Madridem novou sezónu Okresního přeboru. Do zápasu jsme šli s očekáváním, co ukáže ostrý zápas, zejména když se nevydařil poslední předzápasový trénink. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale v první fázi zápasu se nám nedařila finální přihrávka. I soupeř se snažil otevřít skóre, což se mu povedlo díky rychlému brejku, když nadvakrát rozvlnil síť (0:1). Přesto jsme hráli dál aktivně a Maďar mohl i rychle vyrovnat, když nastřelil břevno. Vyrovnání pak přinesla chyba posledního hráče soupeře, kterého obral o míč Ivo a poradil si i s brankářem soupeře (1:1). V 10 min. se tak vlastně začalo od nova. Následovala cca 5 min. pasáž nahoru dolu, která přinesla několik neúspěšných brejků na obou stranách. Bohužel po jednom z nich odstoupil ze zápasu Honza. Poločas skončil 1:1. Ve druhém poločase jsme měli několik šancí na otočení skóre, ale výsledkem byly jen dvě tyče a několik nepřesných zakončení. Na začátku druhého poločasu přišlo další zranění na naší straně (Michal). O to náročnější byl závěr zápasu, ale i tak jsme byli vstřelení rozhodující branky blíže. Soupeř hrozící z brejků nebo standardních situací se také neprosadil a zápas skončil remízou 1:1. Z hodnocení zúčastněných v šatně zaznělo, že je to škoda, ale remíza je asi zaslouženým výsledkem zápasu. Další zápas nás čeká v neděli s Pískovnou.
Google Kalendář SKL
Vojta: Jak už to tak ve sportu chodí, ne vždy prohraje ten horší. Stejně tak to dopadlo na posledním trenále, kdy s obrovskou dávkou smůly prohrál soutěž o největšího smolíka dozadu Vojta. Na posledním místě však nezůstal sám a podpořil jej tam ještě i stejného skóre dosáhnuvší Michal. Ten tam ovšem narozdíl od Vojty skončil zaslouženě.