Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
Žádný zápas SK Líšeň A za poslední měsíc - detail.
SK Líšeň B : Zabinsti vlci B - 2:2, odehráno 10.06.2018 - detail.
12.06.2018 [Dafi]
SK Líšeň B vítězem soutěže slušnosti (fair-play) v 1.B třídě!. Přestože se v zápasech moc nedařilo, tak jsme se neuchylovali k zákeřné hře a udrželi emoce a nervy na uzdě. Odměnou je výhra v soutěži slušnosti, což je asi taky jeden z historických okamžiků. Tedy alespoň co já za posledních třináct sezón pamatuji:) Za tento počin je nutno poděkovat všem hráčům, kteří odehráli za B-tým i byť jen jediný zápas.
11.06.2018 [Dafi]
Areál SK Líšeň na ulici Kučerova bude uzavřen v termínu 18.6.-8.7.2018.
10.06.2018 [Dafi]
V posledním zápase sezóny béčko bojovalo, ale nakonec si ze zápasu s béčkem Žabinských vlků odneslo jen bod za remízu 2:2, které byla vedla k rozladění v obou táborech, protože oba týmy potřebovaly tři body za výhru. Hosté k pojištění prvního místa a my k šanci na záchranu. Od úvodu jsme hráli pozorně v obraně a čekali na chybu soupeře, která přišla a my díky Michalovi vedli v poločase 1:0. To co se dělo ve druhém poločase se však vymyká všem zvyklostem. Nejenže jsme rychle nabrali pět faulů (někdy zbytečně a přísně), ale odmítli pojistku vedení v podobě penalty, která v podání Iva skončila na tyči. To co tomu předcházelo ze strany soupeře, bohužel nemělo s futsalem nic společného, ale sport je i emocích, které zkušení hráči a fanoušci soupeře nezvládli. Bohužel platilo otřepané „nedáš, dostaneš“ a soupeř po narážce vyrovnal. Vzhledem k tomu, že obě mužstva potřebovali vyhrát, tak se hrálo ofenzivně a my po další chybě soupeře zvýšili na 2:1 (Honza S.), když pak Ivo podruhé nastřeli tyč, tak jsme urazili futsalového boha. Soupeř dostal druhou ŽK za chybné střídání a v přesilovce přestali hrát obezřetně a vytvořili jsme šestý faul, desítku, tzn. vyrovnáno 2:2. V samém závěru další desítku, ale tu Dafi chytil a v posledních sekundách Honza S. netrefil prázdnou branku vlků. V posledním zápase se bojovalo, makalo, ale rozhodně tento zápas nemůže za náš sestup. Ten jsme si zpečetili v předchozích zápasech, kde nás bylo málo a zbytečně jsme poztráceli body Malou náplastí může být výhra v soutěži fair-play, když jsme za celou sezónu nasbírali 4 ŽK!
Google Kalendář SKL
Vojta: Po dlouhé době opravdu zábavný komentář ;)))))
Nových za 24 hod: 0
Výsledky předchozí ankety
V roce 2018 se chystám:
konečně chodit na tréninky a třeba přijde i nominace
10328%

ukončit kariéru
5916%

sem tam trénovat a nějakej zápas
4512%

nedělat nic
4211%

makat na svém zlepšení
4111%

více trénovat a hrát
3911%

přežít futsal ve zdraví
3710%

.::. (C) 2001 - 2018 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.206