Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : U Boba - 3:2, odehráno před 4 dny - detail.
19.10.2019 [Dafi]
V dnešním zápase jsme chtěli konečně vyhrát a o motivaci bylo i postaráno soupeřem, protože se jednalo o tým 1.FC U Boba. Úvod zápasu byl z naší strany velmi opatrný s tím, že jsme čekali na chybu soupeře. Když se objevil nějaký náznak, tak přišlo špatné zakončení nebo nepřesnost ve finální přihrávce. První změnu skóre zajistil důrazem Kaba, který přetlačil soupeře na vápně a prostřeli i brankáře soupeře. Vedením 1:0 skončil i poločas přes šance na obou stranách. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji, což se i dařilo, ale jen ne a ne proměnit nějakou šanci. Výsledkem bylo naopak zranění Honzy a stažení sestavy na sedm hráčů v poli. To drželo pořad ve hře soupeře a ten se i dočkal, po zbytečné ztrátě v přečíslení se dostal do brejku a bylo vyrovnáno (1:1). Dneska jsme ovšem měli Kabu, který v dalším důrazném souboji přetlačil obránce a na dvakrát nám zajistil vedení 2:1. Hosté se pustili do power-play a my ji potrestali brankou Adama F. (3:1). Místo poklidného dohrání ovšem následovala další power-play a jedna zbytečná ztráta a snížení na 3:2 asi 30 sekund před koncem. Přesto jsme málem soupeři ještě stihli darovat další šanci přímo z rozehrávky. Vybojované 3 body by nás mohl nastartovat do další části sezóny, ale bylo by dobré aby se uzdravili naši marodi………