Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Stones - 3:2, odehráno dnes - detail.
14.10.2018 [Dafi]
Co napsat k dnešnímu zápasu? Hledat pozitiva v zápase s Wodowou, když jsme dvakrát vedli o dvě branky a přesto prohráli brankou v poslední minutě, jde hodně těžko. Snaha sice byla jako v posledním zápase, ale tentokráte jsme vyprodukovali velké množství chyb v obraně. Když se k tomu přidá i neproměňování více 100% šancí (dneska min. třikrát minutá prázdná branka), tak soupeři stačí málo na zisk bodů. Místo toho abychom při vedení 2:0 (Honza, Vojta) nebo 4:2 (když Vojta dovršil hattrick) zkušeně podrželi míč, tak začneme hrát dostihy se soupeřem, což už nejsme se dvěma hráči na střídání schopni uběhat. Ano, přes sloučení v jedno mužstvo máme problémy se skládáním sestavy. Když můžeme hrát se třemi na střídání, tak se klasicky vyřadí Maďar svojí špatnou životosprávou. Nevím, jestli toto je to pravé ořechové…..ale to si musí někteří uspořádat v hlavě sami. V závěru zápasu by se ušetřené síly díky jednomu hráči navíc určitě hodili. Momentálně se mnou cloumají emoce a mám spíše náběh na to skončit ještě před koncem sezóny, zejména pokud abych mohl dnes nastoupit, jsem si musel dát prášky proti bolesti. Uvidíme co bude za týden………
Google Kalendář SKL
Vojta: Dafi, neser se do toho, nebo se ti taky začnou počítat góly, který dojebeš. Ale je fakt, že Honza nezklamal a obhájil pozici nejtrapnějšího borca dozadu. Samotnýho ho v tom však tentokrát nenechal Ivoš, takže máme první místo dělený. Ti dva nemůžou bejt na hřišti spolu, jinak jsme v prdeli. Tak to chlapci snad příště bude lepší.