Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Inexis Bucovice - 5:6, odehráno 27.04.2018 - detail.
SK Líšeň B : Madrid - 4:0, SK Líšeň B : West Zab - 2:3, odehráno 13.05.2018 - detail.
13.05.2018 [Dafi]
Dnešní dvojzápas béčka byl zajímavý z pohledu tabulky, protože náš čekal první tým tabulky (Madrid) a poslední (West Žab United). Oproti předchozím zápasům jsme měli i dva hráče na střídaní. V prvním zápase jsme hráli opravdu zodpovědně z obrany, protože jsme očekávali útočnou smršť soupeře. Opak byl pravdou, takže jsme se trochu osmělili v útoku a byli oceněni vedoucí brankou, když se prosadil Honza S. Když pak druhou branku přidal Rosťa, tak soupeř nevěděl co hrát, resp. zkoušel hrát power-play. Tím se otevírala možnost vstřelit branku přes celé hřiště, což se povedlo Dafimu. Vojta pečetil naši výhru 4:0 brankou z desítky za šestý faul. Ve druhém zápase jsme začali dobře, když se prosadil Maďar, tak jsme dokonce vedli, ale to bylo bohužel v zápase naposledy. Hosté vyrovnali po nástřelu a teči a ve druhém poločase i otočili vývoj skóre po chybě naší obrany. My ještě Rosťou vyrovnali na 2:2, jenže tři minuty před koncem se v power-play nešťastně odrazil balon na nohu útočníka soupeře, který nezaváhal. Vyrovnání nepřinesla ani naše power-play. Tři body jsme chtěli, ale určitě v opačném gardu, tzn. vyhrát s West Žab United, ale bylo poznat, že už nám v závěru docházeli síly. Všem co dorazili, nezbývá než poděkovat a věřit, že se dáme do posledních tří zápasů sezóny zdravotně do pořádku.