Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : AB Střelice - 1:1, odehráno 18.11.2023 - detail.
24.11.2023 [Dafi]
Změna v rozlosování podzimní části: Zápas s Helasem C byl přesunut ze SO 9.12. na SO 16.12.2023, tzn. že nás čekají dva zápasy - 13:00 Helas C a 14:00 Hombres B.
18.11.2023 [Dafi]
Před dnešním zápasem s týmem AB Střelice jsme opět řešili rébus se sestavou, protože zranění, nemoci a další absence nás vedou do situace, kdy v posledních zápasech hrajeme v různých „improvizovaných“ sestavách, a chvílemi hra vázne díky nesehranosti. Dnes si svoji premiéru v poli odbyl Petr a na poslední chvíli dorazil Dima, takže jsme měli osm lidí do pole. Soupeř je sice v tabulce níže, ale vzhledem k tomu, že se jedná o tým propojený s velkým fotbalem, tak víme, že v po skončení sezóny ve velkém fotbalu se zvedá výkony a i bodově. My jsme začali velmi dobře a několikrát zahrozili, jenže proti byla branková konstrukce. Soupeř se chtěl také gólově prosadit, takže se hrálo nahoru dolu a zápas se všem přítomným musel líbit. Jako první rozvlnil síť za brankářem soupeře Dada, ale jelikož jeho střelu z nepřímého kopu nikdo netečoval, tak branka nebyla správně uznána. Tohoto jsme mohli později litovat, protože propadnutí na středu hřiště znamenalo narážečku soupeře a otevření skóre zápasu (0:1). Ve zbytku poločasu jsme se snažili vyrovnat, ale více než další tyčku soupeřovi branku jsme nevyprodukovali. Ve druhém poločase jsme museli trochu víc otevřít hru, což byla šance na soupeřovi rychle protiútoky. Naštěstí ani jednu z brejkových šancí neproměnil. Nám opět vázla koncovka, i když několikrát to už volalo po brance, ale ne a ne vyrovnat. To se nám nakonec povedlo necelých šest minut před koncem po souhře Kaby se střelcem Vojtou (1:1). Ve zbytku zápasu si každý tým vypracoval po dvou velmi slušných šancích, ale skóre už se nezměnilo. Zápas tak skončil asi zaslouženou remízou. Nyní máme dva týdny přestávku a snad se dáme zdravotně dohromady, tak abychom mohli zabojovat o další výhru v zápase s Gladiátory (i když je možný dvojzápas i s Helasem C).
Google Kalendář SKL
Vojta: Jak už to tak ve sportu chodí, ne vždy prohraje ten horší. Stejně tak to dopadlo na posledním trenále, kdy s obrovskou dávkou smůly prohrál soutěž o největšího smolíka dozadu Vojta. Na posledním místě však nezůstal sám a podpořil jej tam ještě i stejného skóre dosáhnuvší Michal. Ten tam ovšem narozdíl od Vojty skončil zaslouženě.
Nových za 24 hod: 0
Výsledky předchozí ankety
Co o prázdninách?
alternativní sportovní aktivity
12859%

nějaký turnaj
5626%

futsalový klid a lenošení
3416%

.::. (C) 2001 - 2023 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.236 - SKL