Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : R.I.P. - 1:1, odehráno 08.02.2020 - detail.
09.02.2020 [Dafi]
V prvním zápase jarní části nás čekalo mužstvo R.I.P. a my chtěli odčinit nevýrazný výkon z podzimního zápasu. Napomoci tomu mělo mj. i devět hráčů do pole, abychom mohli hrát ve vysokém tempu. V prvních pěti minutách to tam vypadalo, ale pak jsme sklouzli ke stojaté hře bez nápadu, bez pohybu a bez odvahy vymyslet něco ve hře jeden na jednoho. Případně jsme předržovali míč, a tak stačilo soupeři jen postavit obranný čtverec, se kterým jsme si nevěděli rady. Naopak soupeř se osmělil a měl několik šancí k otevření skóre a v počtu šancí byl určitě úspěšnější. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji, ale zůstalo jen u přání. Naopak soupeř dále hrozil a Dafi musel být ostražitý i u zakončení Honzy do vlastní branky. Naopak soupeř se dostával do brejků a stále více bylo zřejmé, že o osudu zápasu může rozhodnout jedna chyba a jediná branka. Tu jsme bohužel udělali osm minut před koncem my a soupeř toho využil k otevření skóre. Teprve potom jsme zvýšili pohyb, ale to u nás tlačil čas a nervozita. Dvě minuty před koncem jsme sáhli ke hře v power-play, která byla celkem statická. Když už byla možnost poslední šance na ohrožení branky soupeře po rozehrávce autu, tak přišla přihrávka před branku, kde se v poslední sekundě prosadil patičkou Hynek. Remíza 1:1 byla asi zasloužená, ale v příštích zápasech se musíme výrazně zlepšit ve všech činnostech. Pokud si netroufneme ke hře jeden na jednoho, tak se musí zapojit pohybem celé mužstvo, a tímto si vytvářet tlak a šance.
Google Kalendář SKL
Vojta: Jak už to tak ve sportu chodí, ne vždy prohraje ten horší. Stejně tak to dopadlo na posledním trenále, kdy s obrovskou dávkou smůly prohrál soutěž o největšího smolíka dozadu Vojta. Na posledním místě však nezůstal sám a podpořil jej tam ještě i stejného skóre dosáhnuvší Michal. Ten tam ovšem narozdíl od Vojty skončil zaslouženě.