Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Eliška - 6:1, odehráno 19.05.2019 - detail.
21.05.2019 [Saha]
19.05.2019 [Dafi]
V týdnu to vypadalo se sestavou všelijak, ale nakonec jsme nastupovali do zápasu s Eliškou ve snad tom nejsilnějším, co šlo. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, což přineslo i první změnu ve skóre, když se v napadání prosadil Adam F. (1:0). Když pak zvýšil Michal svojí první brankou v sezóně na 2:0, byl soupeř opařený. Vytvářeli jsme si šance, ale ne vždy jsme je s klidem zakončili. I soupeř se pomalu dostával do hry, ale narážel na bloky nebo Dafiho. Do poločasu se ještě dvakrát prosadil Ivo a my mohli být při poločasovém vedení 4:0 v klidu. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit stejně aktivně, což se promítlo i do skóre, když se prosadil Vojta (5:0). Teprve potom se prosadil soupeř, když využil skryté střeli ke korekci na 5:1. Soupeře to nabudilo ještě více k aktivní hře a nám se otevírala okénka do otevřené obrany. Jedno z nich využil po výhozu Dafiho ke druhé brance Vojta, který uzavřel konečný účet zápasu na 6:1. Nyní můžeme v klidu 14 regenerovat a trénovat do posledního zápasu sezóny, který nás čeká 1. 6. k tomu, abychom uhájili 5. místo v tabulce.
12.05.2019 [Dafi]
Před zápasem s Atlantisem jsme řešili rébus, kdo bude nakonec hrát. Podařilo se nám dát dohromady 7 hráčů do pole, což bylo nakonec o jednoho více než soupeře. Zápas moc futsalové krásy nenabídl. Byl to spíše boj, protože soupeř odehrál většinu zápasu v power-play. Ujali jsme se sice vedení 1:0 po krásném lobu od Zdenála, ale to bylo po hříchu v prvním poločase z naší strany vše. Soupeř srovnal tečovanou střelou na poločasových 1:1. Ve druhém poločase jsme hráli lépe a mohli několikrát rozhodnout, ale štěstí nestálo na naší straně. Zejména při závěrečném náporu, kdy jsme třikrát orazítkovali tyč, a několikrát minuly v nadějné pozici branku. Zápas, tak skončil remízou 1:1. Bojovalo se a makalo, jenže nás zradila koncovka. Snad se to zlepší v příštím zápase, i když už nyní víme, že hlavní rébus bude zase složení sestavy, ale snad se někteří zranění uzdraví!
Google Kalendář SKL
ABCD: Futsalovy tym Tomson STZ Brno ukoncil poslednim zapasem teto sezony svoje pusobeni na futsalove scene. Muzete zkusit par odpadliku naverbovat :-)