Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Stones - 1:0, SK Líšeň A : U Boba - 5:2, odehráno 13.04.2019 - detail.
13.04.2019 [Dafi]
Dnes nás čekal dvojzápas se Stones a s týmem U Boba. Do prvního zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, i protože soupeř měl v nohách předchozí zápas. Jenže úvod zápasu byl více než opatrný a my se přizpůsobili tempu soupeře. Po deseti minutách jsme naši hru zaktivnili a výsledkem byl i první šance. Jenže ta koncovka je líšeňská klasika, zn. ne a ne trefit branku. Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání lépe, ale ne a ne vstřelit branku. Šance jsme opravdu měli a např. Hynek už překoval brankaře soupeře, ale míč brankovou čáru nepřešel. Nakonec jsme se přece jen prosadili, když se trefil Adam F. Do konce zápasu chybělo šest minut a my se mohli soustředit na obranu, zejména při hře soupeře v power-play. Soupeř se sice snažil vyrovnat a my dvakrát minuly prázdnou branku přes celé hřiště, ale mohli jsme se radovat z výhry 1:0. Jen škoda, že jsme pro svalové zranění přišli o Honzu, ale naskočil Zdenál a odehrál si své. Ve druhém zápase jsme začali hodně ospale (unaveně), ale probudila nás první branka soupeře v naší síti (0:1). Vyrovnání zajistil Hynek po výhozu Dafiho. Když pak Adam F. otočil vývoj skóre zápasu v náš prospěch, tak to vypadalo pohodově. Jenže chyba v obraně znamenala vyrovnání soupeře na 2:2. Pak se hrálo nahoru dolu, několikrát se měli oba brankáři co ohánět, ale směr zápasu udala penalta po faulu na Adama F. Tu Ivo pověsil do víka a my v poločase vedli 3:2. Druhý poločas jsme se snažili hrát pozorně z obrany a vyrážet do protiútoků. Plán to byl dobrý, ale ne vždy se to dařilo. Vzhledem k tomu, že ani soupeř nevyužíval své šance, tak bylo jasné, že další branka rozhodne, buď o dělbě bodů, nebo o třech bodech pro nás. Nakonec jsme se radovali my a zejména Jacek, který se konečně prosadil, a my vedli 4:2. Soupeř hru otevřel, což potrestal brankou na 5:2. Na tomto stavu nic nezměnila ani soupeřova snaha v power-play. Završili jsme plný bodový zisk, který byl odměnou za poctivý a bojovný výkon!