Důležité informace
Sponzoři a partneři
Uživatel
Aktuální výsledky:
SK Líšeň A : Vyskov City - 2:2, odehráno před 2 dny - detail.
SK Líšeň B : Rangers - 4:2, SK Líšeň B : Barum - 5:4, odehráno 12.11.2017 - detail.
11.11.2017 [Dafi]
Co napsat o pátečním „výletu“ do Blanska? No, existuje pořekadlo, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky, ale já mám pocit, že pro futsalisty SK Líšeň to neplatí. De facto bych mohl udělat oblíbený dvojklik Ctrl C a Ctrl V z minulého zápasu a byl by napsaný komentář k zápasu A týmu. Sice jsme v prvním poločase vedli 1:0, ale nakonec jsme byli rádi za remízu 1:1 v poločase, protože domácí měli šancí min. na deset branek včetně penalty. V poločase jsme si řekli, co děláme špatně a co bychom měli změnit, resp. čeho se vyvarovat a dokonce jsme opět vedli 2:1, ale po další penaltě a vyrovnání na 2:2 se naše hra rozpadla. Během 4 minut bylo najednou na ukazateli skóre 6:2 pro domácí, protože co jsme v tomto časovém úseku předváděli, nemělo s futsalem vůbec nic společného. Kupili jsme elementární chyby v bránění, návratu do obrany atd. To že jsme byli schopni v závěru korigovat skóre na konečných 8:5, bylo dáno uvolněnou hrou domácích. Opravdu nevím co dále, protože se vlastně porážíme sami svými chybami. Dokonce u některých mám pocit, že je to v hlavě a už když vyráží na zápas z domu, tak prohrávají 3:0. Futsalem se chceme bavit, ale v této fázi sezóny to opravdu nejde. Příští pátek nás čeká Vyškov a místo přípravy na zápas řešíme další tradiční rébus posledních dvou sezón, tzn., kdo vůbec nastoupí. Tak uvidíme, co přinese další zápas v pátek:(
07.11.2017 [Michal]

První zápas jsme hráli s Madridem a nezačali jsme vůbec dobře. Klasicky se nám přiopil Maďar a než jsme ho vzbudili chvíli trvalo a přijeli jsme na Okruh 3 minuty před začátkem zápasu. Pozdě přišel i Žvachec. Než jsme se stihli převléci všichni do dresů pískal se začátek a začali jsme nerozcvičení ve třech, zmatení pak i ve čtyřech a během pár minut jsme prohrávali 0:2. Michal vzal time a řekli jsme si, že se zklidníme a budeme trochu hrát a herní projev se zlepšil. Dokonce snížil Adam důrazem na 1:2. Soupeř však kontroval na 3:1 a nic nám nebylo platné snížení Žvacheca na 2:3, protože za chvíli bylo skóre zpět o dva góly na 4:2. Soupeř byl lepší, ale při troše koncentrace od začátku a štěstí se dal uhrát i bod.

Zápas s West Žab byla úplná pohroma. Borci nastoupili ve čtyřech lidech, z toho jeden běhavej a my jsme nebyli schopni vůbec ničeho. Po našich chybách a nedůrazu jsme postupně dostali 3 góly a bylo vymalováno. Takovou bídu jsem neviděl. Oni byli lepší i v těch čtyřech lidech, V klidu si to odbránili a dali góly z brejků.

Jestli chceme ještě tuto soutěž hrát, musíme hrát jinak.
Google Kalendář SKL
Vojta: Po dlouhé době opravdu zábavný komentář ;)))))
Nových za 24 hod: 0
Co čekáte od letní přípravy na sezónu 2017/2018?:
Výsledky předchozí ankety
Jak hodnotíte podzimní část SKL futsal?
A dobrý, ale B by se mělo zlepšit
18326%

hraji pro zábavu a výsledky jsou až druhá věc
11717%

hrajeme na co máme, a tomu odpovídá umístění v tabulce
11517%

obě mužstva by se měly zlepšit
10215%

na tabulku nekoukám......
9313%

obě mužstva si vedou dobře
8712%

.::. (C) 2001 - 2017 Sáha a SK Líšeň Futsal. .::.
Veškeré zde uvedené materiály vyjadřují mínění členů SK Lišeň Futsal (s výjimkou knihy návštěv, kam může přispívat kdokoliv), a pokud s nimi někdo nesouhlasí, tak je to jeho problém, nikoliv náš.
Generated by SHREC 2.202